Filters
Favorieten

Je hebt nog geen favorieten toegevoegd.

ACA Support werkt aan kennisuitbreiding

ACA Support werkt aan kennisuitbreiding

Onze software oplossing XPRT wordt constant geoptimaliseerd zodat wij klanten het beste automatiseringsproduct kunnen aanbieden. De nieuwe informatie die bij deze doorontwikkeling beschikbaar komt willen wij zo goed als mogelijk overdragen aan onze supportmedewerkers. Daarom organiseren wij speciaal voor het supportteam van ACA interne kennissessies. Deze interne kennissessies zullen plaatsvinden in de maanden februari en maart en staan op iedere dinsdag- en vrijdagochtend gepland. Onderwerpen die we tijdens deze sessies aan bod laten komen zijn:

  • EDI 
  • Weborders 
  • Aanvullen 
  • Transferorders 
  • PowerBI 
  • Intelligence 
Met deze kennissessies willen wij het niveau van onze supportmedewerkers naar een hoger niveau tillen. Zo kunnen ze jou sneller en beter van dienst zijn in het geval jij ondersteuning nodig hebt.

Minimale bezetting ACA Support

Op de momenten dat de interne kennissessies plaatsvinden zal de supportafdeling in de minimale bezetting actief zijn. Hierdoor kan het voorkomen dat de wachttijden langer zijn dan dat je van ons gewend bent. Om lange wachttijden te voorkomen wil ik je daarom vragen om tijdens deze interne kennissessies eerst onze klantenportal te raadplegen, of op een later tijdstip contact met ons op te nemen.

Extra versterking

Het afgelopen jaar hebben er ook een aantal wijzigingen op de supportafdeling plaatsgevonden. Zo zal onze collega Pim steeds verder de stap maken richting de functie Consultant PowerBI, maar hebben we twee nieuwe collega's mogen verwelkomen. In juni heeft Stefan zich aan ons team toegevoegd en sinds januari hebben wij ons team verder uitgebreid met Randy die al de nodige ervaring met Microsoft Dynamics NAV (ERP) heeft. Door hun gedrevenheid en leergierigheid zijn beide mannen de ideale opvolgers van Pim.Voor meer informatie over cookies het wijzigen van je cookie instellingen verwijzen wij je door naar ons privacy statement en de cookie instellingen.